2016 – 2017 н.р.

    Учень 9 класу Бейчук Максим на районному етапі конкурсу Web-дизайну зайняв ІІ місце зі своїм сайтом "Корифеї української літератури".

    Учень 6 класу Ігнатенко Іван на районному етапі обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості "Країна дитячих книжок" у зайняв ІІ місце у номінації "Образотворче мистецтво".

2015 – 2016 н.р.

      Учениця 4 класу Полюшкевич Злата брала участь в райооному конкурсі інформаційних технологій "Капітошка", зайняла І місце та представляла район на обласному етапі конкурсу, де зайняла ІІІ місце та була нагороджена Дипломом.

     Учениця 11 класу Лобченко Наталія  на районному етапі конкурсу з ІКТ "Мікроша" зайняв ІІ місце в номінації "Веб-дизайн".

   Учениця 8 класу Ковальова Сніжана  брала участь в районному конкурсі «СНІДу червоне світло» та зайняла ІІ місце.

     Учень 10 класу Шатрай Валентин брав участь в районному конкурсі "Собори наших душ" та посів ІІІ місце в номінації "Юні літератори. Поезія".

     Учениця 3 класу Шатрай Аліна брала участь в районному конкурсі "Собори наших душ" та посіла І місце в номінації "Юні художники. Комп`ютерна графіка".

Переможці

районного конкурсу ім. Петра Яцика

   Шатрай Аліна, учениця 3 класу, - І місце в районному конкурсі ім.. П. Яцика.

      Полюшкевич Злата, учениця 4 класу, - ІІ місце в районному конкурсі ім.. П. Яцика.

     Мікрюкова Карина, учениця 11 класу, - І місце в районному конкурсі ім.. П. Яцика.

    Полінчак Володимир, учень 9 класу, - І місце в районному конкурсі ім.. П. Яцика.

    Зубова Анна, учениця 6 клас, - І місце в районному конкурсі ім.. П. Яцика.

     Учень 5 класу Ігнатенко Іван  на районному етапі конкурсу комп`ютерного верстання та макетування зайняв ІІІ місце в номінації "Фоторепортаж".

     Учень 11 класу Пензов Віталій  на районному етапі конкурсу комп`ютерної графіки та анімації зайняв ІІІ місце в номінації "Відеоролик" зі своїм роликом "День Учителя".

Переможці районних олімпіад

Ковальова Сніжана, учениця 8 класу, - ІІ місце в районній олімпіаді з історії.

Демиденко Альона, учениця 9 класу, - І місце в райогоній олімпіаді з трудового навчання.

Лобченко Наталія, учениця 11 класу, - ІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій.

Мікрюкова Карина, учениця 11 класу, - ІІ місце в районній олімпіаді з історії та ІІ місце – з української мови.

Данілащук Наталія, учениця 11 класу, - ІІ місце в районній олімпіаді з правознавства та ІІІ місце – з російської мови.

 

Шишка Анастасія, учениця 10 класу, - І місце  в районній олімпіаді з біології та ІІІ місце – з хімії.

         Учениця 3 класу Шатрай Аліна на районному етапі конкурсу комп`ютерної графіки та анімації зайняла ІІІ місце в номінації "Комп`ютерна графіка" зі своїм малюнком "Ми за мир!".

       Команда Водянської СЗШ зайняла ІІ місце в змаганнях з футболу на призи кубку "Шкіряний м`яч" 2003-2004 року народження серед команд загальноосвітніх шкіл району.

    Команда Водянської СЗШ зайняла І місце в зональних змаганнях з настільного тенісу.

    Учениця 11 класу Лобченко Наталія на районному етапі конкурсу Web-дизайну зайняла ІІ місце зі своїм сайтом "Цікаві місця для відпочинку в Україні".

2014 – 2015 н.р.

      Учень 9 класу Шатрай Валентин на обласному етапі конкурсу Комп`ютерного верстання та макетування зайняв ІІІ місце в номінації "Фото". Його було нагороджено Дипломом.

  Учень 9 класу Шатрай Валентин брав участь в районному етапі конкурсу Комп`ютерного верстання та макетування та зайняв І місце в номінації "Фоторепортаж".  Його було нагороджено грамотою районного відділу освіти.

 Учениця 2 класу Шатрай Аліна приймала участь в районному етапі конкурсу комп`ютерної графіки та анімації в номінації "Комп`ютерна графіка" та зайняла ІІ місце.

     Команда Водянської школи нагороджена грамотою за зайняте ІІ місце в районних змаганнях з футболу "Шкіряний м`яч", серед учнів 2003 р. н. загальноосвітніх шкіл району.

   Команда Водянської школи нагороджена грамотою за зайняте ІІ місце в районних змаганнях з футболу "Шкіряний м`яч", серед учнів 2004 р. н. загальноосвітніх шкіл району.

  Учениця 10 класу Лобченко Наталія приймала участь в районному турі конкурсу літературних творів на олімпійську тематику серед учнівської молоді у ІІ віковій категорії та зайняла ІІІ місце.

    Учениця 10 класу Лобченко Наталія приймала участь в районному етапі конкурсу Web - дизайну на зайняла ІІІ місце зі своїми сайтом "Без музики життя було б помилкою".

2013 – 2014 н.р.

       Колектив газети "Шкільний світ" (Данілащук Олександр та Шатрай Валентин) посіли ІІІ місце у щорічному обласному конкурсі журналістики "Юнтелепрес", присв`яченому 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, в номінації "Газета" та нагородженні грамотами Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

       Команда учнів в складі Данілащука Олександра (11 клас), Голікова Артема (8 клас) та Данилюк Світлани (8 клас) взяла участь у районному етапі конкурсу з інформаційно-комунікаційних технологій "Мікроша".

 

   Данілащук Олександр зайняв ІІІ місце в номінації "Web-дизайн".

    Група учнів у складі Данілащук Олександра (11 клас), Лобченко Наталії (9 клас), Мікрюкової Карини (9 клас), Карачун Катерини (9 клас), Данилюк Світлани (8 клас), Шатрая Валентина (8 клас), Шишки Анастасії (8 клас) 4 лютого 2014 року зайняли ІІ місце у районному етапі конкурсу комп`ютерного макетування та верстаня в номінації "Журналістська робота" з журналом "Hend made. Орігамі"

     Учень 3 класу Ігнатенко Іван став лауреатом ІІ ступеню конкурсу дитячого малюнку "Чорнобильська палітра", проведеного в рамках VІІ Міжнародного фестивалю пісні "Чорнобильські мотиви", приуроченого до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, у віковій категорії з 5 до 9 років.

28 листопада 2013 року учениця 1 класу Шатрай Аліна зайняла І місце в конкурсі з комп`ютерної графіки та анімації в номінації "комп`ютерна графіка". Її нагороджено грамотою відділу освіти.

В  жовтні 2013 року учень 11 класу Данілащук Олександр зайняв І місце в конкурсі з Web-дизайну із власним сайтом "Економіка країн-сусідів". Його нагороджено грамотою відділу освіти.

В  жовтні 2013 року учениця 8 класу Шишка Анастасія зайняла І місце в районному етапі обласних змагань юних натуралістів "Мій рідний край, моя земля" в напрямі "Дослідницька робота в галузі сільського господарства".

2012 – 2013 н.р.

12 березня 2013 року у районному Будинку дитячої творчості пройшов районний етап конкурсу інформаційних технологій серед учнівської молоді "Комп'ютерна перлинка". За підсумками конкурсу ІІ місце посів учень 7 класу Водянської школи Голіков Артем. Його нагороджено грамотою відділу освіти Широківської РДА. Артем представляв Широківський район на обласному етапі конкурсу.

28 лютого 2013 року у районному Будинку дитячої творчості пройшов районний етап конкурсу інформаційних технологій серед учнівської молоді "Мікроша". В номінації "Офіс" ІІ місце посів учень 9 класу Карєлов Андрій, в номінації "Web-дизайн"  ІІІ місце - учень 10 класу Данілащук Олександр. Їх ногороджено грамотами відділу освіти Широківської РДА.

В березні 2013 року учень 10 класу Данілащук Олександр зайняв ІІІ місце в районних змаганнях з авіамодельного спорту серед учнівської молоді в категорії планера "Дельта". Його ногорролджено грамою вііділу освіти Широківської РДА.

В лютому 2013 року учень 10 класу Данілащук Олександр зайняв ІІ місце в районному конкурсі інформаційних технологій серед учнівської молоді "Комп'ютерне верстання та макетування" у номінації "Фоторепортаж".

 Учні Водянської школи брали участь у районних конкурсах:

 • «Олімпійський рух. Історія і сьогодення» - Ігнатенко Іван, 2 клас.

        Твір "Колиска олімпійських ігор" - Мітяєва 

        Ольга, 9 клас.

        Малюнок - Бейчук Максим, 5 клас.

 • Конкурс малюнку:

1. «Собори наших душ» - Білецька Анастасія, 7 клас,

Вірш «Єднання душ» - Мікрюкова Карина, 8 клас.

2. «Чорнобильська палітра» - Білецька Анастасія, 7 клас.

3. «СНІДу червоне світло» - Мороз Дмитро, 7 клас, Шатрай Валентин, 7 клас.

 • Конкурс «Новорічна іграшка» - Максименко Максим, 5 клас. Нагороджений подарунком.
 • Конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» - Ковальова Сніжана, 5 клас.

В лютому 2013 року учень 10 класу Данілащук Олександр зайняв І місце в районному конкурсі серед учнівської молоді "Дніпропетровщина - регіон лідер" у номінації "Література".

Конкурс імені Тараса Шевченка:

І місце – Полінчак Володимир, 6 клас. Брав участь в обласному турі конкурсу. 

ІІІ місце – Шишка Анастасія, 7 клас.

В листопаді – грудні 2012 року проходи районний етап Всеураїнських учнівських предметних олімпіад. Учні Водянської школи активно приймали в них участь і зайняли призові місця.

Фізика:

   І місце – Данілащук Олександр, 10 клас,

   ІІ місце – Данілащук Наталя, 8 клас.

Математика:

   ІІ місце – Шишка Анастасія, 7 клас.

Російська мова:

   ІІІ місце – Данілащук Олександр, 10 клас,

   ІІІ місце – Данілащук Наталя, 8 клас.

Історія:

   ІІІ місце - Мікрюкова Карина, 8 клас.

Біологія:

   ІІІ місце – Данілащук Наталя, 8 клас.

Переможців нагороджено грамотами відділу освіти.

В листопаді 2012 року учень 10 класу Данілащук Олександр зайняв ІІ місце в конкурсі з Web-дизайну із власним сайтом "Птахи Широківщини", розробленим разом із сестрою Наталею. Його нагороджено грамотою відділу освіти.

2011 – 2012 н.р.

В лютому 2012р. учні Водянської школи взяли участь у районному конкурсі комп'ютерного макетування та верстання та зайняли І місце у номінації «Шкільна газета». А за підсумками обласного заочного туру цього конкурсу вони зайняли ІІІ місце у номінації "Газета".

Шкільна газета Водянської школи
Шкільна газета.doc
Microsoft Word Document 6.9 MB

        10 – 11 лютого 2012 року учениця 11 класу Усик Анжеліка успішно захистила науково – дослідницьку роботу в Дніпропетровському територіальному відділенні МАН України на тему «Дистанція сполоху грака, як прояв синантропізації». Вона навчалася на хіміко – біологічному відділенні в секції «зоологія, ботаніка» під керівництвом вчителя біології Андрущакевич О.А. 

    У грудні 2011 року учні школи брали участь у районних олімпіадах з базових предметів. Переможцем в олімпіаді з російської мови серед   9-х класів став учень нашої школи Данілащук Олександр, який також зайняв ІІ місце в олімпіаді  з хімії. Призові місця є в олімпіаді з історії: Жук Олександр (11 клас) – ІІІ місце та Мітяєва Ольга  (8 клас) – ІІІ місце. Жук Олександр також зайняв ІІІ місце в олімпіаді з російської мови серед 11-х класів.

    У листопаді 2011р. учні нашої школи взяли участь у конкурсах: 

-         Мороз В. – 11 кл. взяв участь у конкурсі малюнку «СНІДу – червоне світло». 

-         Ігнатенко Іван – 1 кл. – взяв участь у конкурсі малюнків «Олімпійський рух: історія і сьогодення». 

-         Ковальова Сніжана – 4 кл. – взяла участь у конкурсі малюнків «Безпека та мир в Україні». Зайняла  3 місце, отримала диплом.

      У грудні 2011р. учениця 6 класу Білецька Анастасія взяла участь у районному конкурсі малюнку "Собори наших душ".

      Учениця 5 класу Білецька Анастасія взяла участь у районному конкурсі малюнку "Малюю планету - малюю майбутнє".

2010 – 2011 н.р.

      Учні школи взяли участь у районному конкурсі малюнку «Чорнобильська палітра»:

 • Полінчак Володимир – 4 клас, малюнок «Прип’ять»;
 • Шатрай Валентин – 5 клас, малюнок «Чорнобиль».

              "Чорнобиль"                                        "Прип'ять"

    Учні Водянської школи брали участь у районних конкурсах:

 • «Олімпійський рух. Історія і сьогодення» - відзначено малюнок Шатрая Валентина.
 • «Звичаї. Обряди, традиції мого краю». Пошукова група історико-краєзнавчого гуртка.
 • «Собори наших душ» - комп’ютерна графіка Мацюк Ганни.
 • Конкурс малюнку «Будуємо нову Дніпропетровщину», отримала грамоту Білецька Анастасія – 5 клас.
 • Конкурс плакатів «Молодь проти СНІДу», отримав подяку Мороз Владислав - 10 клас.
 • Конкурс дитячих малюнків «Моє улюблене зимове свято», Демиденко Альона - 4кл., Шамрай Вікторія - 3кл, Бейчук Максим - 3кл.
 • «Він боровся і страждав за Україну», малюнок Білецької Анастасії -5клас.
 • «Бюджет очима дітей», малюнок Білецького Костянтина -7 клас.
 • «Безсмертний подвиг українського народу», вірш Білецької Анастасії - 5 клас.
 • «Розповім про подвиг», твір Метли Андрія - 10 клас.