1 червня у школі відбулося свято до Міжнародного дня захисту дітей «Світ дитинства» та відкриття літнього пришкільного майданчика.

      26 травня в школі відбулося свято Останнього дзвоника «Школо, прощавай!». На святі були присутні учні, вчителі, батьки та мешканці села. Зазирнули на свято і начальник Державної установи «Широківський виправний центр № 75» Цівка Володимир Олександрович та спеціаліст Гречаноподівської сільської ради Каліда Олена Анатоліївна. Прощання зі школою було емоційним: з усмішками на обличчі та сльозами на очах, з запальними танцями та споминами про дитинство...

    17 травня в 1 класі пройшло традиційне свято «Прощання з Букварем». На свято до дітей приходили Буквар, Літературне читання, казкові герої, вони задавали учням питання, загадували загадки, пропонували виконати завдання , які наші першокласники успішно виконали. В свою чергу першокласники читали вірші, демонстрували знання , які здобули за перший рік навчання. Свято закінчилося словами подяки в адресу Букваря. Класовjд Гапон Н.О. та Букварик вручили учням свідоцтва про успішне вивчення Букваря. Ми вітаємо дітей і бажаємо їм успіхів у навчанні!

       До  Дня  пам’яті  та примирення   та  до   Дня  Перемоги  над  нацизмом  у  Другій  світовій війні у школі було провено  захід  «Зі  сплаву  мертвих  і живих писалось  ім’я  Перемоги».  На  заході  були присутні  представники  державної установи «Широківський  виправний  центр  №75»  Маринич  А.М.  начальник  сектору по  роботі з персоналом; Плосконос В.О.   ст.інспектор  сектору по роботі з персоналом;  Євдокімова О.В.   начальник  окремого  поста  відомчої  пожежної  охорони.
До  уваги присутніх представлено  літературно-поетичну композицію на тему війни. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять про загиблих воїнів. Проведено покладання квітів на могили загиблих   в селах Озерне та Кряжове та до пам’ятника воїнам в с.Водяне.

      26 квітня в школі було організовано літературно-ілюстративну виставку та пройшов бібліотечний урок на тему «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить...», присвячений 31-м роковинам від дня аварії на Чорнобильській АЕС.

      29 березня у школі відбувся творчий звіт вчителів, які атестуються, та було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії.

 

Вітаємо вчителів з успішним проходженням атестації!

       23 березня у школі для учнів 1 – 7 класів пройшла гра-вікторина «Літературний кругозір», яку провели бібліотекар сільської бібліотеки Самчик А. В та вчитель зарубіжної літератури Руденко В. І.

   17 березня на базі Водянської СЗШ пройшли змагання з шахів. За підсумками змагань місця розподілилися так:

І місце – Калинівська СЗШ

ІІ місце – Водянська СЗШ

ІІІ місце – Степівська СЗШ.

   22 лютого учні школи долучилися до написання Всеукраїнського диктанту єдності, що був присвячений Дню рідної мови.

      15 лютого в школі пройшов загальношкільний виховний захід «Афганістан – кривава рана». Відбулася зустріч із сільським бібліотекарем Самчик Антоніною Василівною, було прослухано розповідь про події тих часів, пісні і вірші на тему Афганістану, оформлено виставку літератури.

    14 лютого в школі відбулося свято до Дня Святого Валентина. Воно пройшло в атмосфері дружби, любові та веселощів. Учні обмінювалися «валентинками», грали в різноманітні ігри та вікторини.

 

      30 січня в школі було проведено виховну годину присвячену Дню Героїв Крут «Твоє імя – то символ перемоги!». Учням була представлена хронологія подій 1918 року, переглянуто фільм про Крути та заслухано вірші присвячені Героям Крут.