22 грудня в школі відбулося свято Нового року. Учні продемонстрували свої новорічні таланти: співали пісні, розказували вірші, демонстрували сценки-гуморески. А учні 1 - 4 класів отримали від Діда Мороза солодкі подарунки.

    19 грудня до школи завітав Святий Миколай. Він привітав учнів, вручив подарунки, перевірив вихованість та чемність. А діти продемонстрували всі свої таланти - співати, танцювати, розказувати вірші та гуморески.

     18 грудня вчитель географії Ігнатенко Вікторія Михайлівна та вчитель інформатики Прокопець Тетяна Валеріївна провели відкритий інтегрований урок географії та інформатики на тему "Склад та будова атомсфери. Практична робота "Створення мультимедійної презентації засбами MS PowerPoin"". За відгуками гостей урок було проведено на високому методичному рівні, творчо та цікаво.

    14 грудня до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в школу завітав гість - учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Лила Валерій Іванович. Він розповів учням про події, які йому довелося пережити, тодішню ситуацію.На знак подяки учні вручили Валерію Івановичу квіти.

    6 грудня до Дня збройних сил України в школі відбувся загальношкільний захід "Свято доблесті і мужності". Під час свята учні взяли участь в змаганнях, читали вірші, переглянули відеофільм про українську армію.

      1 грудня в школі було проведено загальношкільний захід «СНІД – чума ХХІ століття», присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Також було проведено виховні години на ждану тематику.

     30 листопада у школі пройшла ІІ Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflover» - 2017, у які взяли участь 16 учнів з 2 – 11 класів. Координаторами гри в школі були вчитель зарубіжної літератури Руденко В. І. та української літератури Сокол З. Г.

     24 листопада учитель української мови та літератури Сокол З.Г. провела відкритий урок на тему «В.М. Сосюра. Короткі відомості про автора. «Любіть Україну». Патріотичний пафос твору». Урок пройшов високому методичному рівні у теплій, дружній атмосфері, насичений різними формами роботи.

24 листопада до відзначення 85-х роковин Голодомору 1932 – 33 років в Україні в школі було проведено акцію «Запали свічку пам`яті», виховні години; організовано книжково-ілюстративну виставку в бібліотеці «Пам`ятаємо!» та підготовлено стенд зі свідченнями односельців, що пережили Голодомор.

        21 листопада до відзначення Дня Гідності і Свободив школі було проведено Єдиний урок мужності «Гідність та свобода моєї країни», виховні години; в бібліотеці організовано книжково-ілюстративну виставку «Вільні творять майбутнє!»; підготовлено стенд «Україна – територія гідності та свободи».

     26 жовтня для учнів 5 – 11 класів було проведено історичний екскурс  «Україна – хроніка визволення», присвячений 73-й річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників.

       24 жовтня відбулося покладання квітів до пам’ятників, що увінчують подвиг загиблих у роки Другої світової війни. Також було проведена екскурсів до музейною кімнатою «Світлиця». 

     Вітаємо учнів КЗО «Водянська СЗШ» Мільмана Б, Ігнатенка О, Дмитренка Д, Субботу Є, Лапка В, Ткаченка М, Кореня А, Козара М за зайняте І місце з футболу на приз клубу «Шкіряний мяч» (2006 рік народження), який вібувся 20 жовтня в КЗО «Степівська СЗШ» Гречаноподівської сільської ради.

       29 вересня в школі відбулося свято "Осінні фантазії". Учні представили різноманітні поробки з дарів природи, продемонстрували свою творчість.

          28 вересня колектив Водянської школи відсвяткував День Вчителя разом з усієї Гречаноподівською громадою. Звучали слова привітання від заступника сільського голови Демиденка С. В., спеціаліста  з освіти Походай О. М. та всіх учасників святкового концерту. Виступаючі порадували гостей співом, гумористичними сценками та щирими посмішками.

          Виконкомом Гречаноподівської сільської ради нагородив вчителя української мови та літератури Сокол З.Г. та вчителя фізики та інформатики Прокопець Т.В.  грамотами за високий професіоналізм і самовіддану працю, активну творчу енергію у висвітленні різних сфер діяльності закладу.

      1 вересня в школі відбулося традиційне свято Дня знань - «Перший день осені! Ти - незабутній!» На свято завітали гості: голова Гречаноподівської сільської ради Усик Галина Олексіївна та начальник Широківського виправного центру № 75 Цівка Володимир Олександрович. Звучали слова вітань, подяки, було вручено Похвальні листи за учнів у навчанні. Вірші, пісні, посміши дарували хороший настрій всім присутнім на святі...