НОВИНИ ШКОЛИ

   9 червня в школі відбулося урочисте вручення свідоцтв учням 9 класу. Директор школи, заступник з НВР, класний керівник та вчителі школи привітали випускників 9 класу.

     28 травня в школі відбулося вручення атестатів учням 11 класу. На святі лунали теплі слова вітання, побажання, сяяли усмішки, учні 11 класу підготували відеоролик-прощання про роки свого шкільного життя.

27 травня у школі пройшло свято Останнього дзвоника. На святі були присутні голова Широківської районної адміністрації Ланчковський Сергій Віталійович та заступник начальника Широківського виправного центру № 75 майор Усик Юрій Миколайович. Учням школи було вручено Похвальні листи, грамоти, дипломи за участь в районних та обласних конкурсах та олімпіадах.

     20 травня в школі відбулося Свято «Прощавай, Букварику!» для учнів 1 класу (класовод Голобородько Л. А.) На святі учні співали, розказували вірші та грали в ігри. 

   В рамках відзначення Дня пам`яті та примирення і Дня Перемоги 6 травня в школі було проведено виховні години, відбувся мітинг та покладання квітів пам`ячника невідомому солдату в селі Водяне, до могил загиблих льотчиків (с. Кряжове) та до могили лейтенанта Петра Самофалова (с. Озерне).Відбулося відкриття пам`ятників на братських могилах невідомих солдат у селі Озерне.

    6 травня в школі відбулася військово-патріотична гра "Джура". Учні школи взяли участь у спортивних змаганнях, стройовій підготровці та покладанні квітів до пам`ятника невідомому солдату.