29 лютого на загальношкільній лінійці було підведено підсумки тижня історії. Вчитель історії та права Ковальова Т. В. нагородила Грамотами переможців змагань та активних учасників тижня історії.

    25 лютого в рамках проведення тижня історії Ковальова Т. В. (вчитель історії та права) провела для учнів 9 - 11 класів урок-конференцію "Хай пам`ять повк не згаса" до Дня визволення Широківського району від нацистсько-фашистських загарбників.

       24 лютого в рамках проведення тижня історії пройшов відкритий урок із всесвітньої історії у 6 класі із застосуванням ІКТ на тему "Історичні джерела про Александра Македонського". Учні переглянули відеопрезентацію та короткометражний відеофільм про життя та військові досягнення А. Македонського. Після завершення перегляду учні зробили висновки та винесли для себе цінні уроки. Також відбулася гра "Історичне асорті" з історії України для учнів 5, 7 та 8 класів.

     25 лютого пройшов районний етап конкурсу ІКТ "Мікроша". Учениця 11 класу Лобченко Наталія зайняла ІІ місце в номінації "Web-дизайн".

Вітаємо переможницю!

      23 лютого в рамках тижня історії пройшов урок-реквієм, присвячений Героям Небесної Сотні, які загинули 18 – 20 лютого 2014 року в Києві під час буремних подій Революції Гідності. Учні декламували вірші, переглянули відео презентацію «Пливе кача: Герої поіменно», відео кліп з піснями українських виконавців. Відбулося вшанування Героїв Хвилиною мовчання. Завершився захід патріотичним закликом до Миру, до Волі, до Незалежності виконання пісні «Україна – це Я !» учнями школи.

    За підсумками районного етапу конкурсу юних літераторів, художників та композиторів  "Собори наших душ"  -  учениця 3 класі Шатрай Аліна зайняла І місце в номінації "Юні художники. Комп`ютерна графіка" та учень 10 класу Шатрай Валентин зайняв ІІІ місце в номінації "Юні літератори. Поезія".

Вітаємо переможців!

    З 15 по 19 лютого у школі пройшли заходи з вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні та з нагоди 2-ї річниці Революції Гідності: загальношкільна відеопрезентація про загиблих на Майдані " Наймолодші небесні ангели", бібліотечний урок "Небесна Сотня на сторожі гідності", оформлено куточок "Історичний вісник. Небесна Сотня" та бібліотечну виставку "Мамо, не плач. Я повернуся весною".

       19 лютого у школі проходив День рідної мови. У рамках проведення слухачка Дніпропетровського відділу МАН (секція мовознавство) Мікрюкова Карина – учениця11 класу ознайомила учнів школи з темою «Мовна палітра «Псалмів Давидових» Т. Г. Шевченка (псалом № 1 і № 149)».

    19 лютого у школі відбувся мовний турнір між дівчатами (команда «Калина») та хлопцями (команда «Козаки») учнів 6 класу (класний керівник Сокол З. Г.), присвячений Міжнародному дню рідної мови.

       15 лютого у школі пройшов загальношкільний урок-реквієм «Болить Афган в душі моїй», присвячений Дню виведення військ з Афганістану. На уроці прозвучали вірші, пісні та було переглянуто відеоролики про Афганістан. 

       З 8 по 15 лютого в школі проходив тиждень математики та фізики. Під час проведення тижня відбулися змагання з математики для учнів 8 - 11 класів "Сильна ланка" та "Наш перший мільйон", інтелектуально-розважальна гра з математики для учнів 5 - 7 класів "Найрозумніший" та інтелектуальна гра з фізики "Щасливий випадок", а також всі бажаючі могли розв`язувати кросворди, ребуси, вікторини та загадки з математики.

     3 лютого пройшов районний етап конкурсу макетування та верстання. В номінації "Фоторепортаж" в молодшій віковій категорії учень 5 класу Ігнатенко Іван зайняв ІІІ місце .

Вітаємо переможця!