28 відбулася зустріч із земляком та випускником школи, що приймає участь в АТО на Сході України, Берест Ігорем Олексійовтичем. Учні та педагогічний колектив школи з цікавістю слухали розповідь Ігора. В подарунок школі Ігор привіз прапор з підписами своїх бійців-побратимів.

      26 квітня у школі учні 10 – 11 класів (кл. керівник Руденко В. І.) та сільський бібліотекар Самчик А. В. провели лінійку памяті «Чорнобиль не має минулого часу», на яку були запрошені земляки-ліквідатори: Воронов А. Г., Ііаник І. І., Лила В. І., Усик М. П., Полюшкевич В. І. Було згадано про аварію на ЧАЕС, її негативні наслідки, всі присутні подякували живим та згадали хвилинною мовчання тих, хто захистив світ від страшної біди ціною власного здоров`я і життя, а серед них і земляків: Семак Б. П., Дона В. Х., Петровича М. О. 

   23 квітня в рамках Всеукраїнського суботника колективом школи було проведено прибирання території біля пам’ятника загиблим воїнам, територію школи і прилеглих до неї ділянок, а також посаджено 7 ялинок на території школи.