20 грудня в школі пройшов День Святого Миколая. Учні співали пісні, розказували віршики, танцювали, отримували вітання та подарунки від Святого Миколая. Гарний настрій панував в душах кожного присутнього.

   З 12 по 16 грудня в рамках проведення тижня англійської мови в школі було проведено конкурс малюнків, тематичних газет. Учні розгадували кросворди, змагалися в читацькій майстерності.

    В рамках Всеукраїнського тижня права 5 грудня в школі було проведено загальношкільна лінійка «Мораль і право, право і закон – рушійні сили для життя людини» та єдиний урок на тему «Права людини».

    2 грудня в рамках Міжнародного дня інвалідів у школі було проведено цикл виховних годин «Душі людської доброта» та бібліотечний урок «Ми є, Ми рівні».

   1 грудня в рамках Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в школі було проведено виховні заходи та конкурс малюнків.

      В рамках відзначення Дня пам`яті жертв Голодоморів 25 листопада в школі було проведено виховні години, бесіди, а також в шкільній бібліотеці було організовано книжково – ілюстративну виставку «Запали Свічку Пам`яті».

21 листопада в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи в школі було проведено загальношкільну лінійку «Україна – територія Гідності і Свободи». Під час лінійки учні читали вірші, згадували події Майдану 2004 та 2013-2014 рр. Прозвучав Державний Гімн України та відбулася Хвилина мовчання з вшанування пам`яті Героїв Майдану та воїнів-захисників України, які загинули за майбутнє України. В шкільній бібліотеці було оформлено книжково-ілюстративну виставку «Рабів до Раю не пускають!».

       З 14 по 18 листопада у школі пройшов Тиждень дорожнього руху. В рамках тижня були проведені інструктажі, виховні години, бесіди, практичні заняття.

      З 14 по 16 листопада у рамках Дня толерантності у школі пройшли години спілкування, виховні години, тренінги.

      В рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в школі було проведено виховні години «Що ми читаємо», літературні читання «Українське слово», організовано книжково – ілюстративні виставки «Покрова – покровителька українського війська: від козацтва до сучасності» та «Яскравість української книжки», здійснено аудіо-подорож надбаннями українського народу «Унікальність та автентика української народної пісні». Також відбулося віртуальне знайомство з сучасною українською письменницею з Івано-Франківщини Оксаною Кузів.

     13 жовтня в школі пройшов День осені на тему «Осінні мотиви». Учні представили на виставку плакати, фотоколажі, малюнки і поробки з природного матеріалу.

     До Дня захисника України та Дня козацтва в школі пройшли змагання «Козацькі забави» для учнів 7 – 11 класів та гра «Козацькими стежками» для учнів початкових класів.

     В рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек з 3 по 7 жовтня в школі було проведено день відкритих дверей «Подорож до Царства Книги», презентація нових книжок «Новинки в бібліотеці», організовано книжково-ілюстративну виставку «Людина, тварина, рослина – все це єдине!» до Всесвітнього дня захисту тварин. Учні 5 – 11 класів здійснили віртуальну подорож до найпопулярніших бібліотек України, присвячену Всеукраїнському дню бібліотек. Разом з активом бібліотеки було здійснено рейд-перевірки стану збереження підручників.

    29 вересня в рамках вшанування 75-х роковин трагедії Бабиного Яру в школі було проведено виховні години, відео урок, урок – конференцію та оформлено книжково – ілюстративну виставку «Бабин Яр: тут мовчки всі кричать».

     16 вересня з нагоди 160-ї річниці від Дня народження Івана Франка під керівництвом бібліотекаря Прокопець. Т. В. в шкільній бібліотеці було організовано книжково-ілюстративну виставку «Іван Франко: з людьми і для людей» та проведено бесіду з учнями про життя та творчий шлях видатного українського письменника.

      1 вересня в школі відбулося Свято Першого Дзвоника. На святі були присутні гості начальник ШВЦ-75 Цівка Володимир Олександрович та заступник начальника по роботі з особовим складом Полюшкевич Віталій Іванович. За особливі досягнення в навчанні та на освітянській ниві були нагороджені учні та вчителі. Атмосфера свята була осяяна усмішками та гарним настроєм, звучали пісні та вірші.