29 березня у школі відбувся творчий звіт вчителів, які атестуються, та було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії.

Вітаємо вчителів з успішним проходженням атестації!

    24 березня учні 7 – 10 класів взяли участь в конференції «Любов до читання – запорука успішного навчання» та переглянули відео «Книги - юбіляри». А сільський бібліотекар Самчик А. В. запросила всіх бажаючих до сільської бібліотеки.

    З 23 березня у школі розпочався тиждень книги під девізом «Книга – дивовижний сад, будинок життя та мудрості». На відкритті тижня учні ознайомилися з планом проведення тижня, переглянули відео «Історія книги», взяли участь у вікторині «У світі книги».

      10 березня на базі відділу освіти  відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему « Створення умов для самореалізації творчої особистості шляхом соціалізації  освіти».  Андрущакевич О.А., заступник директора з НВР Водянської СЗШ, ознайомила учасників семінару зі створеними у закладі умовами  для самореалізації особистості. Руденко В.І., вчитель зарубіжної літератури, презентувала засоби залучення учнів до читання, яке є шляхом  формування загальнокультурної компетенції інноваційної особистості.  Прокопець Т.В., вчитель фізики, поділилася досвідом розвитку креативної особистості через розв’язування  винахідницьких задач на уроках фізики. Про участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2016»  розповіла вчитель історії Ковальова Т.В. 

      З 1 по 4 березня в школі пройшли заходи присвячені Дню 8 Березня: години класного керівника, виготовлення та оформлення вітальних листівок для мам, оформлено бібліотечну виставку «Жінка – найдивовижніше творіння на Землі!» та проведено конкурс малюнків до свята.