15 червня у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» відбулося закриття табірної зміни. Із закінченням табірної зміни та побажаннями доброго відпочинку привітали начальник табору Ігнатенко В. М. та директор школи Берест В. І. Найактивнішим дітям начальник табору вручила «Грамоти сонячного зайчика», а також подякувала за роботу вихователям Гапон Н. О., Казмірук С. М., Ковальовій Т. В., Бейчук Т. О. та вчителям, які проводили майстер-класи та нагородила їх також грамотами. Відбулася виставка дитячих виробів, які вони створювали на майстер-класах.

    12 червня у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» пройшов День миру. Відбувся конкурс малюнків на асфальті «Ми за мир!». Майстер-клас з квілінгу «Моя Батьківщина – Україна!»провела Ковальова Т. В. Для підняття патріотичного духу пройшли спортивні змагання «Ми діти твої, Україно!» та конкурс малюнку «Тобі,солдате». Провели свято до Дня Конституції.

     11 червня у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» пройшов День племені. На початку дня діти виготовляли костюми з підручного матеріалу. Відбувся конкурс індіанського та африканського танців, де діти продемонстрували свою граціозність та вправність у виконанні танців. Пройшов перегляд фільмів про індіанські племена. Ковальова Т. В. провела майстер-клас з виготовлення амулету-оберегу «Підкова». На останок відбулися спортивні змагання «Ми спритніші!».

     10 червня у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» пройшов «Мовний день». Діти розучували пісні та вірші на англійській мові, розгадували анаграми та кросворди. Відбулися змагання «Я швидше!». Шатрай М. К. провела майстер-клас по виготовленню квітів з пластикових ложок.

       9 червня у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» пройшов День козацької слави. До дітлахів завітали козаки з Запорозької Січі. Вони розповіли про історію козацтва, традиції, побут козаків. Далі всі разом переглянули мультфільми про козаків. На свіжому повітрі відбулися спортивні змагання «Козацькі розваги», де діти показали свої спритність та вміння. Відбувся майстер-клас з виготовлення корзинок з газетного паперу під керівництвом Бейчук Т. О.

     8 червня у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» пройшов День «Чарівної казки». Діти розгадували казкову вікторину «Чи знаєш ти казку?». Відбулася подорож до казки, де діти ознайомилися з казковими героями і героями мультфільмів. Переглянули мультфільми «Князь Володимир» і «Бабай». Відбувся конкурс малюнків на тему «Казкові герої». Провели спортивне змагання «Хто швидше в країні казок»

     5 червня у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» пройшов "Мовний день" під керівництвом вчителя англійської мови Комендяк А. Е. Діти на англійській мові співали, розгадували ребуси, загадки. Також діти відвідали майстер-клас з виготовлення янголят.

       4 червня в пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» пройшов День туриста. Діти орієнтувалися на місцевості, складали-розкладали палатку. Також діти відвідали майстер-клас «Дива з паперу» та виготовили вітальну листівку. Відбулися спортивні змагання «Хто швидше?»

      3 червня в пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» пройшов День квітів. Діти відвідали майстер-клас з Петриківського розпису «Петриківська квітка», на якому діти розмальовували тарілочку. Також відбулися спортивні змагання «Діти – квіти Землі».

     2 червня в школі пройшло відкриття пришкільного табору відпочинку «Сонечко». Молодших дітей прийняли в республіку Сонечко і пов`язали галстуки республіки. Лунали пісні, вірші та сяяли веселі посмішки.

     2 червня в школі пройшла Державна підсумкова атестація з української мови в 9 класі. 

      29 травня в школі пройшло свято Останнього дзвоника «Школо, прощавай!». На святі були присутні гості, батьки, вчителі та учні. Лунали вітання випускникам, пісні та вірші. Пройшло нагородження учнів та вчителів грамотами обласного та районного рівнів за успіхи в навчанні та роботі.

     Учениця 9 класу Шишка Анастасія визнана переможцем районного конкурсу «Обаровані діти – надія України» у номінації «Учень року».

Вітаємо переможницю!

      8 травня школа приєдналася до відзначення Дня пам`яті та примирення. В школі відбувся захід з нагоди 70-тої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-тої річниці завершення Другої світової війни. Звучали пісні, вірші, лунали теплі слова вітань ветеранам, були вручені квіти. Хвилиною мовчання було вшановано загиблих в роки ІІ світової війни та в зоні АТО. Відбулося покладання квітів до могил загиблих.