23 лютого в школі пройшов урок-реквієм «А сотню вже зустріли небеса», присвячений першим роковинам подій під час Революції Гідності, що відбулися в лютому 2014 року, та пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні розповідали вірші, переглядали відео з Майдану 2013 – 2014 років, прослухали пісні про Небесну Сотню, вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв.

      Вітаємо Шишку Анастасію, яка взяла участь в обласній олімпіаді з біології і зайняла ІІІ місце. Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

       20 лютого в школі відбулося Свято рідної мови «Мова наша солов`їна», яке було приурочене до Міжнародного дня рідної мови. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять Героїв Небесної сотні. На святі звучали вірші, пісні, прислів’я, приказки, загадки про мову.

        Учні школи брали участь в конкурсах інформаційних технологій та посіли призові місця: в конкурсі комп’ютерної графіки та анімації учениця 2 класу Шатрай Аліна посіла ІІ місце та в конкурсі комп’ютерного верстання та макетування учень 9 класу Шатрай Валентин посів І місце.

Вітаємо переможців!

    12 лютого в школі пройшов Єдиний урок, присвячений виведенню військ з Афганістану на тему «Простим героям честь і слава». Учні переглянули відео-ролики про воїнів-інтернаціоналістів та прослухали пісні про Афганістан.

       6 лютого в школі пройшов відео-урок «Неповторний Крим», на якому було розглянуто пам`ятки культури, архітектури та природи.

        29 січня у школі проведено відео-урок «Шлях у вічність», присвячений Дню пам’яті загиблих героїв у бою під Крутами. Учні 5 – 11 класів та вчителі переглянули фільми: «Шлях у вічність», «Бій під Крутами». Хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих герої, які віддали своє життя за незалежність України.

      22 січня до Дня рідної мови в школі було проведено конкурс читців.

     21-22 січня у школі були проведені заходи з відзначення Дня Соборності України: організована виставка періодичної літератури у бібліотеці «З Україною в серці», проведено виховні години на теми : «Державні символи України», «З Україною в серці», проведено єдиний урок «Соборна мати – Україна, одна на всіх, як оберіг», конкурс дитячого малюнка «Ми майбутнє України».

       15 січня школа приєдналася до Дня жалоби за загиблими від рук терористів. Учні, вчителі та працівники школи вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.