27 листопада у школі пройшов День вшанування жертв Голодомору 1932 – 33 років. Учні запалили Свічку пам`яті. Пом`янули померлих хвилиною мовчання. Також переглянули документальний фільм «Голод».

  З метою попередження комп’ютерної та Інтернет-залежності в учнів і пов’язаних з ними девіантних проявів 25 листопада у школі було проведено гру «Подорож до країни Інтернет» для учнів 1 – 4 класів, а учні 5-11 класів взяли участь в конференції «День безпечного інтернету»

     24 листопада в школі відбулася зустріч з учасником АТО Коцавером Віталієм Михайловичем. Під час зустрічі учні та вчителі цікавилися справами військових. В подарунок від своїх побратимів пан Віталій передав школі Державний прапор України з їх побажаннями та підписами. А на завершення зустрічі Віталій Михайлович як настанову сказав учням: «Ми захищаємо Україну, а ви вчіться, щоб її потім відбудовувати».

     11 листопада на базі Широківського РБДТ було підведено підсумки районного етапу конкурсу комп`ютерної графіки та анімації. Водянську школу на конкурсі представляли два учасники. За підсумками конкурсу в номінації "Комп`ютерна графіка" (молодша вікова категорія) ІІІ місце зайняла учениця 3 класу Шатрай Аліна зі своєю роботою "Ми за мир!". В номінації "Відеоролик" (старша вікова категорія) ІІІ місце зайняв учень 11 класу Пензов Віталій зі своєю роботою "День Учителя".

Вітаємо переможців!

        В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху з 2 по 6 листопада в школі пройшли виховні години «Безпека на дорозі – безпека життя». Також був проведений конкурс малюнка «Увага! Діти на дорозі!» та тренінг з основ здоров`я «Безпечний рух».

     2 листопада в школі відбулося Свято осені «Слідами золотої Осені», на якому учні представили свої поробки з природного матеріалу.

  1 листопада учні школи відвідали Криворізький Державний цирк, який презентував програму «Імперія хижаків». Учні та вчителі школи отримали задоволення від переглянутого видовища.