1 листопада учні школи відвідали Криворізький Державний цирк, який презентував програму «Імперія хижаків». Учні та вчителі школи отримали задоволення від переглянутого видовища.

    В рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в шкіолі пройшов тиждень популяризації дитячого читання "Час читати", конкурс малюнків "Герої улюблених казок", книжкова вікторина "Чарівне дерево казок", бліц-конкурс "Відгадай героя казки" та віртуальна подорож найцікавішими бібліотеками світу. У заходах приймали участь учні 1 - 11 класів.

    Учениця 11 класу Лобченко Наталія взяла участь в районному етапі конкурсу Web-дизайну та зайняла ІІ місце із своїм сайтом "Цікаві місця для відпочинку в Україні".

Вітаємо переможницю!

       В рамках проведення заходів щодо попередження комп`ютерної та Інтернет-залежності серед учнів у школі було проведено бесіди, виховний захід " Безпека в Інтернеті" та було переглянуто відео "Діти та Інтернет".

        В рамках проведення Тижня безпечного використання газу в побуті з 19 по 23 жовтня в школі було проведено загальношкільну лінійку, тренінг на уроці з основ здоров`я, інструктажі з техніки безпеки, бесіди, перегляд та обговорення фільму "Фок і Трот поспішають на допомогу. Пожежа" та конкурс малюнків "Правила користування природним газом".

    15 жовтня в рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек учні 5 – 11 класів разом зі шкільним бібліотекарем Прокопець Т. В. здійснили мандрівку у світ традиційного українського мистецтва «Мальовнича Україна». Учні відвідали шкільну музейну кімнату «Світлиця» та ознайомилися з витворами українського мистецтва: вишивка, плетіння з бісеру, витинанка.

          В рамках відзначення Дня захисника України в школі було проведено ряд заходів: тематична виставка в шкільній бібліотеці "А ми тую стрілецькую славу ...", спортивні змагання "Козацькі забави" для хлопців 1 - 11 класів,  оформлено куточок бойової слави «Вони захищають Україну», розміщення у куточку «Історичні новини» інформаціі про козацтво та про відзначення Дня захисника України, відбулася акція «Напиши листа захиснику України», виготовлення оберегів, проведено виховні години «Слава українському козацтву!».

     9 жовтня в рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під керівництвом бібліотекаря Прокопець Т. В. для учнів 5 - 9 класів було проведено бібліотечний урок на тему "Книга - вікно у світ". Учні ознайомилися з цікавими відомостями про книги, читали вірші та уривки з відомих творів.

    6 жовтня в рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в шкільній бібліотеці пройшла презентація книжок про Дніпропетровщину "Під чаром рідної землі".

     9 жовтня у школі пройшов День психологічного здоров’я. Для учнів 1 – 11 класів було проведено заходи: години спілкування, бесіди, акція «Посміхнись другу!», оформлення колажів.

    8 жовтня у школі відбулися вибори Президента учнівського самоврядування «Старшокласник». Учні 9 класу були обрані членами виборчої комісії, заступник з ВР Ігнатенко В.М. - голова виборчої комісії, вчитель історії та правознавства Ковальова Т.В. – спостерігач. У виборах брали участь учні 3-11 класів. Вибори відбулися без порушень. На посаду Президента учнівського самоврядування «Старшокласник» подали свої кандидатури учні 10 класу: Білецька Анастасія, Шишка Анастасія, Шатрай Валентин. На загальношкільній лінійці Ігнатенко В.М. оголосила результати виборів Президента учнівського самоврядування. Серед претендентів найбільшу кількість голосів набрав Шатрай Валентин.

    2 жовтня в школі пройшла святкова лінійка до Дня учителя. Учні школи привітали вчителів віршами, піснями, квітами, листівками та підготували власне відео-вітання. З метою популяризації професії вчителя було проведено день самоврядування, де учні 10-11 класів могли випробувати себе у ролі вчителя.