З   Новим   роком !

 

З   Різдвом   Христовим !

    25 грудня в школі відбувся новорічний ранок «Біля новорічної ялинки», яке організувала класовод 4 класу Гапон Н. О. На святі були присутні учні, їх батьки, вчителі. Головними гостями свята були Дід Мороз із Снігуронькою, Баба Яга з онучкою Ягусею та чорти. Під їх керівництвом всі присутні розгадували загадки, розповідали вірші та приймали участь у різноманітних конкурсах та іграх. На завершення свята директор школи поздоровила всіх присутніх з наступаючими святами і вручила грамоти за найкращу новорічну іграшку. Свято пройшло в атмосфері веселощів та хорошого настрою. 

    18 грудня пройшло свято Святого Миколая. На святі активну участь приймали всі гості: учні, їх батьки та вчителі. Відбувалися конкурси, вікторини, учні розповідали вірші. А Святий Миколай нагороджував чемних дітей подаруночками, а неслухняних – різочками.

     З 7 по 11 грудня у Водянській школі проходив Всеукраїнський тиждень правознавства. В рамках Тижня було проведено загальношкільну лінійку «Знати свої права – значить вже наполовину володіти ними», диспут «Торгівля людьми. Чи є злочином проти людства?», виховні години «З дитинства знати свої права», «Права громадянина України», «Злочин – вчинок негідної людини», «Брейн-ринг «Правова грамотність дітей і батьків»», «Хоч дитина і мала, але повинна знати свої права», Всеукраїнський Єдиний урок з правознавства «Знай свої права та обов`язки», тренінг «Чи знаєш ти свої права та обов`язки?», анкетування учні «Я і право», вікторину з правознавства «Цифри від Феміди», брейн-ринг для учнів 9 – 11 класів «Юридичний марафон», конкурс малюнків та плакатів «Мої права», «Ні – насильству в суспільстві», «Права дитини в малюнках».

       В шкільній бібліотеці було організовано виставку літератури на правову та право освітню тематику «У світі Права». Учні школи створили колажі «Права дитини». Створено пам’ятки для учнів та батьків «Стоп - насильство».

     4 грудня в школі пройшло свято, присвячене Дню Збройних сил України «Слава захисникам!». На свято було запрошено учасника АТО Тетеровського Олександра Івановича. Хлопці початкових та старших класів брали участь у спортивних змаганнях, де вони показали свою спритність, мужність та вправність. На завершення свята Олександр Іванович сказав напутнє слово підростаючому поколінню захисників України. На вдячність від учнів та вчителів школи пана Олександра було нагороджено Подякою та подаровано фото колаж.