29 вересня в школі під керівництвом вчителя історії Ковальової Т. В. була проведена виховна година «Михайло Грушевський: історик, політик, науковець». Учні оговорили питання пов’язані з історичною, політичною та науковою діяльністю відомого українця Михайла Сергійовича Грушевського.

    21 вересня під керівництвом вчителя української мови та літератури Сокол З. Г. пройшла загальношкільна лінійка з інформаційним повідомленням «Оксані Забужко - 55», на які прозвучали вірші поетеси, пройшло ознайомлення із найвідомішими творами, збірками.

     18 вересня в школі пройшли загальношкільні батьківські збори, на яких було окреслено завдання на 2015 - 16 н.р, піднімалося питання організації гарячого харчування за кошти батьків та пройшли вибори голови батьківського комітету школи.

       З 7 по 11 вересня в школі проходив Олімпійський тиждень та День здоров`я. Проводилися змагання з настільного тенісу, волейболу, футболу; відбувся відкритий Олімпійський урок, на якому учні захищали колажі, та розгадували вікторини.

Ось перший дзвоник гучно вам лунає, -
Це школа щиро кожному бажає
Навчатись із натхненням, із любов’ю,
І бути всім родиною одною.

 

Щоб до наук цікавість вас хилила,
Щоб фізкультура теж вам була мила,
І щоб засяяла вам зірка та у небі,
Що забере із мрій всі перепони-стелі!

      1 вересня в школі пройшло свято Першого дзвоника "Зраствуй, школо!" На святі були присутні гості керуюча справами райради Сусідко Л. М. та начальник ШВЦ-75 Цівка В.О. Лунали теплі слова вітання першокласникам, випускникам та всім присутнім на святі. Гарний настрій та веселі посмішки наповнили школу.