30 квітня в школі відбулася військо-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Свято розпочалося з проведення конкурсу строю та пісні. Далі учні школи грали у волейбол та футбол.

     24 квітня колектив учнів та вчителів школи долучився до Всеукраїнського суботника. Було прибрано шкільну та пришкільну територію, побілено дерева, висаджено квіти.

     10 квітня в школі пройшла зустріч з місцевим поетом Миколою Васильовичем Олексієнком, який представив учням та вчителям школи свою книгу «Серце обпалене війною», читав вірші, присвячені ветеранам Другої Світової війни, воїнам-афганцям та героям АТО.

      З 6 по 10 квітня в школі пройшов конкурс дитячих малюнків та писанок до Великодніх свят. Найактивнішими учасниками конкурсу були учні 1 – 7 класів.

    3 квітня в школі пройшов Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс "Левеня". В конкурсі прийняли 5 учнів з 7 - 10 класів.

      26 березня у школі відбувся творчий звіт вчителів, які атестуються, та було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії.

Вітаємо вчителів з успішним проходженням атестації!

     19 березня в школі з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну України було проведено виховні години «Творчий портрет видатного українського композитора М.Вербицького», бібліотечний урок на тему «Святиня нашого народу», тематична виставка «Національний Гімн України: духовність та незламна віра народу» та організовано виставку у бібліотеці «Святиня нашого народу: біографія пісні - Гімну».