НОВИНИ ШКОЛИ

      18 червня відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класу.

       13 червня в пришкільному дитячому таборі «Сонечко» пройшов майстер-клас з гаптування, який провела Ігнатенко В. М. Відбулося закриття закладу відпочинку «Сонечко» та нагородження дітей за активну участь у житті табору. Діти мали можливість потанцювати на «Сонячній дискотеці».

         12 червня в пришкільному дитячому таборі «Сонечко» відбувся День казки. Діти переглядали мультфільми, взяли участь у конкурсі на краще інсценування українських народних казок та у конкурсі малюнків на тему «В гостях у казки».

        11 червня в пришкільному дитячому таборі «Сонечко» пройшов День «Африканське плем’я», де діти брали участь у виготовленні костюмів, амулетів, переглядали фільми про африканські племена, танцювали та розважалися.

         10 червня в пришкільному дитячому таборі «Сонечко» пройшов День «Місто умілих ручок». Пройшли змагання «Хто швидше», відбувся перегляд казок та майстер-клас з декоративного мистецтва «Орігамі», який провела Прокопець Т. В. також тринадцятеро дітей відвідали Олександрівський заклад відпочинку «Невгамовні» для участі у розважальній програмі «Ми дужі і дружні», майстер-класі по виготовленню поробок із салфеток та «Веселих стартах».

      6 червня в пришкільному дитячому таборі «Сонечко» пройшов День туриста. Діти брали участь у змаганнях загонів зі складання та розкладання палатки, в’язання вузлів та спортивних естафетах.

       5 червня в пришкільному дитячому таборі «Сонечко» пройшов День веселки. Діти взяли участь у «Веселих стартах» та в майстер-класі з квілінгу «Чарівні квіти», який для них провела Ковальова Т. В.

       4 червня в пришкільному дитячому таборі «Сонечко» пройшов День «Міжгалактичні зустрічі». Діти взяли участь у конкурсі малюнків на тему «Космос» та у майстер-класі з виготовлення дизайнерської рамки, який провела Ігнатенко В. М.

     3 червня в пришкільному дитячому таборі «Сонечко» пройшов День чарівної ляльки. Діти взяли участь у майстер-класі по виготовлені ляльки з панчохи та аплікації з ниток, які для них провели вчителі Шатрай М. К. та Бейчук Т. О.

     2 червня у Водянській школі відкрився дитячий табір відпочинку «Сонечко». Звучали слова привітання, пісні та вірші. Наймолодших привітали з настанням канікул і пов`язали галстуки кольорів веселки.