НОВИНИ ШКОЛИ

       30 травня у школі відбулося свято під назвою «Поема про останній дзвоник». На святі були присутні учні, вчителі, батьки, гості. Випускники отримали атестати зрілості. Данілащука Олександра було нагороджено золотою медаллю за високі досягнення у навчанні. Багатьом учням школи було вручено грамоти районного та обласного рівня. Звучали теплі слова вітання, побажання і пісні.

       23 травня розпочалася Державна підсумкова атестація в 11 класі. Першим випробуванням для учнів було складання іспиту з української мови.

19 травня в школі відбулися батьківські збори, на яких розглядалося питання «Про посилення роботи щодо профілактики нещасних випадків та дитячого травматизму», про закінчення навчального року, оздоровлення дітей у 2014 році у пришкільному оздоровчому таборі «Сонечко».

       27 учнів школи брали участь у конкурсі «Лукоморье - 2014» і 19 травня відбулося вручення сертифікатів. Ярошенко Григорій, учень 3 класу отримав золотий сертифікат (120 балів). Дон Дар`я, учениця 4 класу, отримала срібний сертифікат (117 балів). Всі учасники конкурсу отримали сертифікати «Учасник» заохочувальні подарунки: блокноти та розклади занять.

         З 12 по 16 травня в школі пройшов тиждень «Безпека дорожнього руху», в рамках якого було проведено Єдиний урок на тему «Безпека на дорозі» та конкурс плакатів, присвячений даній темі. Учасники були ознайомленні з правилами поведінки на дорозі, команда ЮІР виступила з віршами, в яких розповідалося про дорожні знаки.

           8 травня у школі пройшов захід, присвячений 69 річниці від Дня Перемоги у Другій світовій війні. Учні школи привітали квітами учасників бойових дій, дітей війни. Відбулося покладання квітів до пам’ятника в селі Водяне та на могили загиблих воїнів у селах Озерне та Кряжове.