28 лютого у школі відбулася зустріч із поетом-земляком М. В. Олексієнком, який нещодавно отримав премію імені Володимира Сосюри та орден за пропаганду народного слова. Случі залюбки разом з автором співали пісень та захоплено сприймали його нові вірші.

       27 лютого у школі пройшов єдиний урок на тему «Я вклонюся священній землі, тій землі, що для мене, як мати» присвячений 82-річниці створення Дніпропетровської області. Також діти відвідали виставку літератури «Дніпропетровщина – мій рідний край» у шкільній бібліотеці.

       21 лютого учитель української мови і літератури Сокол З. Г. провела усний журнал «Слово вічне». Сторінками журналу учні ознайомилися з історією писемності (переглянули презентацію) від сивої давнини до сьогодення. Звучали вірші про рідне Слово, мову.

   17 лютого вчитель Сокол З.Г. з учнями 5 класу для початкової школи (1 - 4 класи) повела відкритий урок-конкурс «І золотої, й дорогої …», присвячений 200-річчю Т. Г. Шевченка. На уроці звучали вивчені п’ятикласниками позапрограмові твори поета. Запрошені гості відповідали на запитання вікторини та оцінювали малюнки учнів 5 класу.

      14 лютого у школі пройшов єдиний урок мужності  «У полум’ї війни». Діти читали вірші, слухали пісні про Афганістан, переглянули документальний фільм. Загиблих воїнів-інтернаціоналістів вшанували хвилиною мовчання.

        Група учнів в складі Данілащук Олександра (11 клас), Лобченко Наталії (9 клас), Мікрюкової Карини (9 клас), Карачун Катерини (9 клас), Шатрая Валентина (8 клас), Данилюк Cвітлани (8 клас) та Шишки Анастасії (8 клас)  4 лютого взяли участь у районному етапі конкурсу комп`ютерного макетування та верстання та завоювала ІІ місце в номінації "Журналістська робота" з журналом "Hаnd made. Орігамі".

Вітаємо переможців!