24 листопада у школі пройшов районний етап XV Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика серед учнів 3 – 11 класів.В конкурсі прийняли участь7 переможців шкільного етапу конкурсу.

      21 листопада в школі відбулося відзначення Дня Гідності та Свободи. З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутнього поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ ст., а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян,які восени 2004 та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору було проведено відкритий виховних захід «Героям слава», було переглянуто фільм «Небесна сотня», «Хроніки подій». Виступили учні з повідомленнями, віршами, якими виразили власне ставлення до даних подій.

        З 17 по 21 листопада в рамках тижня вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 33 років у школі було проведено загальношкільну лінійку «Запалимо свічку пам’яті», виховну годину «Національна трагедія українського народу», конкурс малюнків «Голодомор: трагічні уроки історії», створено тематичні куточки.

       21 листопада в шкільній бібліотеці відбулася тематична виставка літератури «Лиха коса голодоморів».

     28 жовтня відбулося вшанування 70-ї річниці вигнання нацистських окупантів із України. В школі пройшли виховні години для учнів 1 – 11 класів та екскурсія в музейну кімнату «Світлиця», яку провела вчитель історії Ковальова Т, В.

           24 жовтня 2014 року учениця 10 класу Лобченко зайняв ІІІ місце в районному етапі конкурсу інформаційних технологій серед учнівської молоді з Web-дизайну.

Вітаємо переможницю!

        10 жовтня у школі відбулося відкриття V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка «Обнімітесь ж, брати мої, молю вас, благаю…», на якому учні акцентували увагу на актуальності творів Кобзаря для нашого сьогодення. Звучали вірші, пісні, переглянуто презентацію.

      3 жовтня в школі відбулося свято, присвячене Дню вчителя. Учні школи привітали вчителів віршами, піснями, проводили конкурси. На святі панували усмішки і тепло.