26 грудня в школі пройшли Новорічні свята для учнів 1 - 4 і 5 - 11 класів. Звучали Новорічні пісні, вірші. Учні продемонстрували свої таланти та отримали подарунки. Атмосфера радості панувала на святі.

       18 грудня в школі відбулося свято Миколая. Учні переглянули цікавий мультфільм про Святого Миколая, лунали вірші, пісні, учні отрима з рук Святого Миколая солодкі подарунки.

    10 грудня в рамках тижня права в школі було проведено Єдиний урок «Права дитини» з метою ознайомити учнів з правами дитини, показати важливість юридичного закріплення права дітей на особливе піклування та допомогу з боку суспільства та держави.

      9 грудня в рамках тижня права в школі було проведено Круглий стіл «Захист прав дитини» серед учнів 9 – 11 класів. З метою поглиблення знань про права і свободи людини та права дитини було обговорено ряд правових питань, проведено «мозковий штурм» та диспут, визначено обізнаність учнів з Конвенцією ООН про права дитини.

       5 грудня в школі пройшли змагання «Ми діти України», присвячені Дню Збройних Сил України. Учні брали участь в патріотичних конкурсах, співали пісні. Перемогла єдність!