9 липня у школі відбувся тематичний виховний захід присвячений 150-річчю з дня народження видатного діяча українського державотворення Євгена Петрушевича. Присутні були ознайомлені із історією життя та діяльністі Є.Петрушевича. Було висвітлено основні віхи в досягненнях Є. Петрушевича перед Україною.

        15 червня в школі відбувся Всеукраїнський суботник. В рамках суботнику було проведенно прибирання пришкільної території. Робота минула в дружній, злагодженій обстановці.

      14 червня відбулося закриття пришкільного табору відпочинку «Сонечко». Діти були нагородженні грамотами за активну участь в житті табору «Сонечко». Відбулася виставка дитячих робіт з квілінгу, витинанки, петриківського розпису, «мукосолька» та ін.. Начальник пришкільний табір відпочинку «Сонечко» Ігнатенко В. М. побажала дітям гарно відпочити на літніх канікулах і з новими силами приступити до нового навчального року.

       14 червня у пришкільному таборі «Сонечко» відбулося свято присвячене Дню Конституції України на тему «КОНСТИТУЦІЯ – ОСНОВНИЙ ЗАКОН НАШОГО ЖИТТЯ».

         В рамках акції «Пам’ять» 13 червня учні школи працювали біля пам’ятника воїнам, загиблим у роки Великої Вітчизняної війни, який знаходиться в селі Водяне.

         За традицією учні школи надають різноманітну волонтерську допомогу одиноким пристарілим, ветеранам праці. 13 червня учні взяли участь в акції «Турбота», допомагали Новіковій Т. С. та Півторак Н. А. на присадибних ділянках.

         В рамках участі школи в акції з еколого-натуралістичного напрямку учениця 7 класу Шишка Анастасія під керівництвом вчителя біології Андрущакевич О. А. виконує науково-дослідну роботу на тему «Вирощування картоплі бульбами і вічками. Вплив біогумату на урожайність картоплі». Ведуться фенологічні спостереження і з надією на гарний урожай картоплі.

 

Бажаємо Насті успіху!

       12 червня в школі відбулося урочисте вручення свідоцтв про одержання базової середньої освіти учням 9 класу. На заході були присутні батьки, вчителі, учні та односельці. Лунали вітальні слова, побажання та пісні.

 

Вітаємо випускників!

         3 червня у школі відбулася урочиста лінійка-відкриття пришкільного оздоровчого табору «Сонечко». На заході була присутня методист відділу освіти дітей Широківської РДА Форощук Л. В, яка привітала та побажала гарно оздоровитися. Урочисто пов’язали галстуки учням 1 класу, пролунали вітальні слова та відбулася «сонячна» дискотека.

        1 червня відбулося вручення атестату про завершення повної середньої освіти учню 11 класу Купінському Константину. Педагогічний колектив вітає його із закінченням школи і бажає обрати вірний шлях у майбутньому.