24 травня в школі відбулося свято «Останнього дзвоника». Були присутні гості: головний лікар КП «Центральна районна лікарня» Рак Олександр Петрович, в. о. заступника начальника установи майор внутрішньої служби Усик Юрій Миколайович, учні, вчителі, батьки. Лунали вітання, вірші та пісні. Призерам олімпіад та конкурсів було вручено грамоти та дипломи. На завершення пролунала пісня-побажання у виконанні шкільного гурту «Самоцвіти».

         21 травня в школі відбулося свято Букваря. Учні старших класів розіграли цікаву сценку, ознайомили учнів 1 класу з книгами, які вони вивчатимуть наступного року, а Букварик попрощався зі своїми друзями-першокласниками. На святі були присутні вчителі, батьки першокласників та учні школи.

       18 травня було проведено Парад країн Європи присвячений до Дня Європи. Учні школи підготували матеріали про європейські країни: історію, визначні особливості, національні костюми. Кожен клас презентував одну країну.

          18 травня до Дня пам’яті жертв політичних репресій у школі було проведено конференцію «Обірване життя» та загальношкільна лінійка «Більшовицької влади».

          15 травня в школі проведено Олімпійський день, в якому брали участь учні 1 – 10 класів. Було організовано перегляд фільму «Олімпійські ігри», проведено вікторину, ознайомлення з видами спорту зимової та літньої олімпіади. Далі учні взяли участь в спортивному святі «Пошук скарбів», долаючи перешкоди з однієї станції до іншої за маршрутним листом та картою. Кожен загін знайшов свій скарб. Діти були нагороджені солодкими подаруночками.

          7 та 8 травня у школі проходили заходи до Дня Перемоги. Учні школи вітали людей похилого віку та дітей війни, вручали їм квіти. А також відбулося свято «Вічна пам’ять», де прозвучали вірші, пісні на воєнну тематику та пісні сучасності. На святі були присутні представники ШВЦ-75.