31 січня учитель української мови та літератури Сокол З.Г. провела відкритий урок з української мови у 6 класі «Мовне свято - підсумок», на якому учні продемонстрували знання з теми «Лексикологія» та «Іменник як частина мови». Вчитель зосередила увагу учнів на можливостях рідної мови, використовуючи інноваційні технології.

         25 січня у Водянській школі відбулася лінійка – привітання до Дня Тетян, яку підготували учні 9 класу разом з класним керівником Сокол З. Г. Звучали привітання від учнів, колег. Мікрюкова Карина (8 клас) прочитала «Лист Тетяни до Онєгіна» О. С. Пушкіна. Тетянам було вручено квіти і подарунки, зроблені власними руками.

         22 січня у Водянській СЗШ відбулася загальношкільна лінійка з нагоди Дня Соборності та Свободи України. Пролунав державний гімн, було піднято державний прапор. Учням було подано історичну довідку запровадження цього свята. Самі ж учні виступили із повідомленнями.

         Сміється й плаче

         Сама душа –

         Живуть у серці нашому

         Поезії слова.

21 січня у Водянській СЗШ відбувся «Конкурс улюбленої поезії», метою якого був пошук читців поетичного слова під керівництвом вчителя української мови та літератури Сокол З. Г. Журі спостерігали за вмінням перейматися змістом поезії М. Олексієнка, творів Т. Шевченка, а також власними рядками ліричних творів розкрити себе.

Із поетом рідної землі
Зустріч у селі.
Свято незабутнє,
Слово лине влучне,
Спраглі до слівця
Слухають митця.
15 січня до Водянської школи завітав шанований гість – поет рідного краю Олексієнко Микола Васильович. Зустріч відбулася з усіма у учнями школи. Поет читав свої вірші, презентував власні книжки. Для учнів 1 – 4 класів він підготував казки, дитячі віршики, загадки про тварин. Гумористичні твори та твори інтимної лірики зачарували учнів 5 – 11 класів. Вони на згадку поету подарували гумореску «Вареники» П. Глазового у виконанні учня 9 класу Карєлова Андрія, а учні Ліпов Євген (6 клас) та Шатрай Валентин (7 клас) прочитали власні вірші.