28 лютого в школі було проведено шаховий турнір серед учнів 5 - 11 класів. Проведення турніру організувала вчитель фізичної культури Бейчук Т.О.

       27 лютого команда Водянської СЗШ взяла участь в районних змаганнях з авіамодельного спорту (простіші моделі з пінопласту) серед шкіл району, під керівництвом вчителя трудового навчання Шатрай М.К. За підсумками змагань учень 10 класу Данілащук Олександр зайняв ІІІ місце.

Вітаємо переможця!

           27 лютого – 69-річниця визволення Широківщини від німецько-фашистських загарбників. «Край пам’ятає» - така назва заходу (складено за матеріалами свідків подій), який приготували учні Водянської СЗШ під керівництвом Сокол З. Г.

        27 лютого в школі було проведено єдиний урок, присвячений 81 – річниці створення Дніпропетровської області на тему «Країв прекрасних і трудящих В житті немало знаю я. Та серед них ти все ж найкраща, Дніпропетровщино моя!». Учнів ознайомили з історією рідного краю, продемонструвавши презентацію «Сім чудес Дніпропетровщини», було переглянуто відеоролик «Дніпропетровщина – регіон-лідер».

         26 лютого в школі була проведена загальношкільна лінійка присвячена Дню соціальної справедливості  для учнів 7 – 11 класів. Учнів було ознайомлено з поняттям справедливість, із історією її походження та розглянута соціальна справедливість, як важлива соціоекономічна цінність суспільства. Та переглянули відеоролик про молодіжні субкультури.

          З 18 по 22 лютого у школі проходив тиждень мистецтва, який проводила вчитель образотворчого мистецтва Ігнатенко В.М. Активну участь у тижні взяли учні 1 – 7 класів. В рамках тижня був проведено майстер-клас з «флористики», «мозаїки з паперу», «картини-бризки», «монотіпії» та ін.. З кращих учнівських робіт організовано виставку. На закінчення тижня був проведений виховний захід, присвячений художниці К. Білокур «Добрий світ Катерини Білокур».

      21 лютого у Водянській школі відбулося свято до Міжнародного дня рідної мови, у якому взяли участь учнів 5 – 11 класів під керівництвом Сокол З. Г.

          19 лютого в шкільній бібліотеці відбувся бібліотечний урок на тему: « Довідкова література».

          Бібліотекар познайомив учнів із видами довідкової літератури та значенням в житті людини. Також діти переглянули презентацію про довідкову літературу, розгадували кросворди, слухали вірші, та пісні про книги.

           19 лютого учні школи відвідали Широківський історично-краєзнавчий музей. Екскурсія була присвячена визволенню Широківщини від німецько-фашистських загарбників. Екскурсоводи Любов Афанасіївна та Ангеліна Петрівна ознайомили учнів із експозиціями музею.

           18 лютого у Водянській школі серед учнів 7 – 11 класів пройшла інтелектуальна гра «Найрозумніший», яку підготувала вчитель фізики Доценко Т. І. Гра пройшла в динамічній, цікавій формі. Учні активно взяли участь, продемонструвавши свої знання та вміння. За підсумками гри було вручено диплом переможцю та грамоти фіналістам гри.

           15 лютого у школі пройшли виховні години з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, також загальношкільна лінійка «Афга – біль і пам’ять», яку підготував вчитель історії Потороча В. М. На лінійці була запалена свічка памяті, вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих, переглянули хронічки перебування радянських військ у Афганістані. У бібліотеці оформлено виставку.

         14 лютого у школі відбулося свято «Минає все, любов лиш вічна», присвячене Дню святого Валентина, яке підготували учні 7 – 9 класів під керівництвом Бейчук Т. О. На святі звучали вірші, пісні про кохання та були вручені «валентинки», які учні надсилали протягом тижня у скриньку.

       

 

       ІІ місце в районному конкурсі комп’ютерного верстання та макетування в номінації «Фоторепортаж» зайняв учень 10 класу Водянської школи Данілащук Олександр з роботою «Село під білою ковдрою зими». Його роботу буде направлено для участі в обласному етапі конкурсу.

Вітаємо переможця!

        12 лютого у Водянській школі відбувся захід до Дня безпечного Інтернету, що підготувала та провела вчитель інформатики Прокопець Т. В. На заході було оприлюднено результати соціологічного дослідження «Я та Інтернет», проведеного заздалегідь серед учнів 5 – 11 класів, розказано про послуги Інтернету та обговорено небезпеки, що загрожують недосвідченим користувачам Інтернету. На завершення кожному учню роздали пам’ятки «10 правил безпечного користування Інтернетом».

        В рамках щорічної акції «Годівничка» та природоохоронної акції «Збережи і нагодуй птахів!» та з метою виховання у дітей дбайливого ставлення до пернатих друзів, бажання допомагати їм і охороняти їх 11 лютого у школі відбулося свято «Птахи – наші друзі!», яке підготували учні 5 – 7 класів під керівництвом вчителя біології Андрущакевич О. А. Цікаво пройшли змагання між командами «Синички» і «Ворони», в яких учні продемонстрували свою ерудицію, спритність та бажання допомагати птахам.

          З 4 по 8 лютого у Водянській школі пройшов фотоконкурс «Прекрасні миттєвості дитинства» під керівництвом класного керівника 7 класу Руденко В. І. На ньому було представлено 65 робіт. Найактивнішими були учні 7 класу. Конкурс проходив у 6 номінаціях: «Моя сім’я – мій світ», «Рідне село. Традиції села», «Моя маленька Батьківщина», «Моя зелена планета», «Через терни до зірок», «Свято життя…». Було визначено переможців.

              7 лютого у Водянській школі відбувся шашковий турнір, в якому взяли участь учні 5 – 11 класів. Проведення турніру організувала вчитель фізичної культури Бейчук Т. О.

            6 лютого у 2 класі пройшов відкритий урок узагальнення знань учнів з української мови за темою «Слова, які називають дії предметів. Фразеологізми». Урок провела класовод Голобородько Любов Антонівна. На уроці були присутні адміністрація школи та вчителі.

             6 лютого відбувся бібліотечний урок за темою «Значення книги в житті людини», який провела шкільний бібліотекар Шатрай М. К.

       1 лютого у Водянській школі пройшов конкурс знавців краєзнавства «Патріот», у якому взяло участь 20 учнів від 2 по 9 класи.