«Краще рідної немає» - таку назву мала шкільна лінійка, присвячена 100-річчю від дня народження П.М. Воронька, що пройшла у школі 28 листопада. Сокол З.Г. та учні різних класів прочитали напам’ять вірші, ознайомилися із цікавими фактами з біографії поета.

           22 листопада в рамках теми тижня в школі під керівництвом вчителя Бейчук Т. О. пройшов майстер-клас з квілінгу.

        21 листопада в рамках теми тижня вчитель Прокопець Т. В. для учнів 7 – 11 класів провела майстер-клас з виготовлення витинанок.

        20 листопада в рамках теми тижня для учнів 1 – 7класів пройшов майстер-клас з петриківського розпису «Петриківська квітка». Провела вчитель образотворчого мистецтва Ігнатенко В. М.

      19 листопада було проведено виховний захід «Минуле з гірким присмаком», присвяченню Дню пам’яті жертв Голодомору 1932 – 33 рр. Метою заходу було ознайомлення учнів з однією з найтрагічніших сторінок в історії України.

       19 листопада в рамках теми тижня вчитель фізичного виховання Бейчук Т. О. проінформувала учнів про досягнення у спорті загалом у світі та досягнення в спорті українських спортсменів. Також було проведено спортивні змагання.

       15 листопада у 8 класі вчитель української мови та літератури Сокол З.Г. провела відкритий урок-конкурс з української літератури на тему «Виразне читання напамять творів Т.Г. Шевченка», приурочений 200 – річчю сина України. Переможцем конкурсу одноголосно журі визнало Шишку Анастасію.

         15 листопада в рамках теми тижня пройшла поетична година. Участь прийняли учні 2 – 11 класів. Вони читали власні вірші про Україну, народні традиції.

         14 листопада у школі відбулася лекція для учнів 9 – 11 класів «Дніпропетровщина – флагман реалізації проектів модернізації в Україні». Учні ознайомилися з питаннями реалізації ів регіоні завдань Президента України В. Ф. Януковича щодо патріотичного виховання молоді, шанобливого ставлення до історії та пам’яті про Велику Вітчизняну війну, визволення Дніпропетровщини від фашистських загарбників.

        12 листопада у школі стартував шкільний тур XIV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, в якому взяло участь 12 учнів 3 – 11 класів.

 

Бажаємо успіху!

         12 листопада у школі пройшов конкурс дитячого малюнка «Моє майбутнє». Участь у конкурсі прийняли учні 1 – 7 класів. Діти відобразили у своїх малюнках мрії про свою майбутню професію.

          11 листопада в школі пройшла заочна мандрівка на тему «Минуле і майбутнє», проведена у музейній кімнаті «Світлиця» під керівництвом завідуючої музейною кімнатою Сулімовською О. І.

       9 листопада в школі відбулося свято до Дня рідної мови. Під керівництвом Сокол З. Г. учні провели круглий стіл «Одна вона у нас така – Уся співуча і дзвінка, Уся плакуча і гримуча Хоч без лаврового вінка» (Т.Г. Шевченко).

         7 листопада класні керівники 9 і 8 класу Шатрай М.К. і Руденко В.І. провели засідання круглого столу «Моя думка вголос» на тему: «За міжнаціональну згоду та громадянський мир». Були обговорені питання забезпечення міжнаціональної толерантності, боротьби з будь-якими проявами дискримінації людей за національною, расовою або релігійною ознаками. Учні висловили думку про те, що на нашій території відсутні факти та випадки приниження національних почуттів і гідності представників національних меншин з боку як окремих громадян, так і засобів масової інформації. Живуть як одна сім,я у нашому селі і молдовани, і білоруси, і росіяни.

Переглянувши презентацію «Недопущення розпалювання міжнаціональної ворожнечі - обов 'язок держави», одностайно дійшли думки про необхідність бути толерантними:

Тож твердо станемо на ноги,

У справі праведній єдині.

Во ім’я ж Господа святого

 

Живімо дружно в Україні!

          6 листопада у 10 – 11 класах пройшла виховна година-«мікрофон» на тему «Недопущення розпалювання міжнаціональної ворожнечі – обов’язок держави», на якому кожен мав можливість висловити свою думку про прояви дискримінації людей за національною, расовою або релігійною ознакою.

             5 листопада класний керівник 5 класу Сокол З.Г. та класоводи початкових класів провели виховну годину «Етнічне населення України». Розглянули питання про інші народи, які мають рівні права з корінним населенням, та про повагу людської гідності, культури, релігійних переконань, не зважаючи на етнічні відмінності.