Хай мир у серці Вашому панує.
Хай ангел Божий щастя Вам дарує.
Ісус Христос – здоров'я шле з небес.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

       До 27-річниці аварії на ЧАЕС у школі пройшов виховний захід «Чорні крила Чорнобиля», який підготували вчитель географії Ігнатенко В. М. та учні 7, 8, 10 класів. Учням школи продемонстрували відео фрагменти трагічних подій на ЧАЕС. Хвилиною мовчання пом’янули ліквідаторів, що померли.

      З 22 по 26 квітня у школі пройшов Тиждень охорони праці. В рамках тижня було проведено бесіди-іструктажі, конкурс малюнків на тему «Безпека в школі та вдома», перегляд мультфільмів з техніки безпеки (1 – 4 класи). 25 квітня проводився єдиний урок на тему «Професійні захворювання»

        21 квітня учні 9 класу (класний керівник Сокол З. Г), вчитель історії Потороча В. М. та вчитель англійської мови Комендяк А. Е. разом із представниками благодійного фонду «Хесед Хана» взяли участь у роботі облаштування могили розстріляних євреїв у роки ІІ світової війни. 105 тіл знайшли вічний спокій у ямі, виритій під зберігання буряка. Могила знаходиться за 10 км від села Водяне. Учні посадили квіти та кущі.

           20 квітня відзначають Всесвітній День довкілля. Водянська школа теж долучилася до цієї доброчинної природоохоронної акції. Працівники школи навели лад території біля школи, пам’ятника воїнам-захисникам. Гасло сьогоднішнього суботника: «Нехай земля квітує всюди – природу збережімо, люди!»

           До Дня довкілля 19 квітня для учнів початкових класів було проведено захід «Збережімо ми природу – України гарну вроду». Підготовлені учні вчителем початкових класів Казмірук С. М. наголосили на проблемі охорони навколишнього середовища, правилах поведінки в природі. Під час перегляду презентації учні відповіли на питання вікторини.

        14 квітня у Водянській школі пройшов фізичний конкурс «Левеня». В конкурсі взяли участь 7 учнів із 7 – 8 класів. Провів вчитель фізики Прокопець Т. В.

         12 квітня у Водянській школі під керівництвом Гапон Н. О. проведено виставку малюнків учнів 1 -4 класів до Дня космонавтики, а учні 9 класу разом з класним керівником Сокол З. Г. провели загальношкільну лінійку «Гагарін – син Землі», після якої переглянули презентацію «Про космос».

          12 квітня волонтери Водянської школи прибрали ділянку біля пам’ятника воїнам-визволителям у селі Водяне.

         11 квітня у Водянській школі серед учнів старших класів було проведено внутрішкільний етап інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

              До Міжнародного Дня визволення в’язнів фашистських концтаборів у Водянській школі для учнів 5 – 11 класів 11 квітня було проведено Урок Пам’яті, який підготувала класний керівник 7 класу Руденко В. І. З коротким вступним словом виступив вчитель історії Потороча В. М. Переглянули відеофрагменти «Про німецькі конутабори», «Бухенвальд», «Саласпілс». Сокол З. Г. цікаво розповіла про колишнього в’язня Освенціуму, жительку нашого села Волітарську Ф. М. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув.

     З 9 квітня у Водянській школі з метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей серед учнів 1 – 11 класів було проведено конкурс «Рятувальник – професія героїчна».

    Переможцями шкільного туру стали у номінаціях: «Витинанки» - учениця 7 класу Шишка А. М, «Казка» - учениця 4 класу Лисогор Н. К., «Вірш» - учениця 9 класу Суряк В. В.

       5 квітня учитель історії Водянської школи Потороча В. М., а також депутат Степової сільради Сокол З. Г. зустрілися з Гайденко Г. Й., яка є представником благодійного фонду «Хесед-Хана», який буде займатися вивченням історії єврейської братньої могили, де німцями було розстріляно 105 чоловік.

      1 квітня в школі пройшло веселе свято «Сміх для всіх», присвячене Дню гумору. На святі, в якому прийняли участь учні всієї школи, лунали веселі жарти, проводилися смішні конкурси, «Весела фотогазета». Перехідним призом «Найвеселіший учень - 2013» був нагороджений учень 9 класу Карєлов Андрій.