В рамках проведення Всеукраїнського марафону дитячої творчості «Діти єднають Україну» 29 жовтня 2013 року учні школи взяли участь в II етапі районного конкурсу-марафону «Діти єднають Україну», що був проведений на базі районного Будинку дитячої творчості.

      24 жовтня учень 11 класу Данілащук Олександр зайняв І місце в районному етапі конкурсу інформаційних технологій з Web-дизайну із власним сайтом "Економіка країн-сусідів". Його нагороджено грамотою відділу освіти.

 

Вітаємо переможця!

        25 жовтня представником Широківського РВ старшим сержантом міліції Берест І. О. в школі було проведено лекцію «Підвищення загального рівня правової свідомості дітей».

     23 жовтня учениця 8 класу Шишка Анастасія взяла участь в обласному зльоті юних натуралістів «Мій рідний край – моя земля» в секції «Експериментальна робота з біології, продуктивна праця та дослідницька робота в галузі сільського господарства». Вона гідно захистила свою роботу і нагороджена грамотою.

 

Вітаємо Настю!

         Учениця 8 класу Шишка Анастасія під керівництвом вчителя біології Андрущакевич О. А. проводила дослідницьку роботу в галузі сільського господарства по вирощуванні картоплі бульбами і вічками. 11 жовтня на святі осені «Осінній калейдоскоп» Настя перед учнями школи прозвітувала про свою роботу. Вона підготувала цікаву презентацію і продемонструвала вирощену нею картоплю. Настя готується захистити свою роботу на обласному зльоті юних натуралістів.

 

Бажаємо їй успіху!

        11 жовтня у школі відбулося свято «Осінній калейдоскоп». Свято барвистої осені багате на щедрий урожай, на незвичні, природою створені, а також рукотворні вироби з осіннього матеріалу. Це і продемонстрували учні школи. Лунали вірші, слова закоханості в цю пору року, загадки інтригували, а звіт про вітамінну цінність продуктів вразив присутніх.

          10 жовтня учні школи прибрали ділянку біля пам’ятника загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні.

          7 жовтня за сприяння депутата Дніпропетровської обласної ради Миколи Іщенка школа отримала подарунок – ноутбук. Його урочисто вручила помічник депутата Алла Дон. Колектив школи щиро вдячний за підтримку та допомогу.

В цей святковий осінній час
Прийміть побажання від нас!
Хай буде здоров"я міцне, мов граніт,
І з ним Вам прожити не меньше ста літ.
Хай горе обходить Вас стороною,
А щастя приходить і ллється рікою!
Хай кожен день до Вас приходить радість,
І дового десь блукає старість,
Щоб ніколи не старіли,
А душею молоділи.

       4 жовтня у школі відбулося свято до Дня учителя. Учні школи привітали своїх учителів піснями, віршиками, гуморесками та коломийками. Свято минуло у веселій піднесеній атмосфері.