Коли проб’є дванадцята година,

І старий рік зустрінеться з Новим,

Хай пощастить і Вам, і всій родині,

Ми зичимо, щоб посміхнулись Ви!

Хай казку принесе на крилах вечір,

І казка щоб затрималась на вік,

І під ялинку щоб чарівні речі

Приніс Вам щедрий дядько Новий Рік!

 

         27 грудня у школі пройшло Новорічне свято «У гостях у Діда Мороза і Снігуроньки» для учнів 1 – 4 класів. На святі були присутні батьки, вчителі, учні. Дід Мороз і Снігуронька вручили дітям подарунки. Було підведено підсумки конкурсу «новорічна школа» та вручено грамоти.

           19 грудня у школі було проведено загальношкільне свято «Зустріч Святого Миколая». Учні співали, танцювали, розповідали вірші, а також переглянули мультфільм «Машині казки. День Святого Миколая». Учні 1 – 4 класів отримали подарунки від Дмитра Шпенова.

     11 грудня у школі відбулася лекція «Права і обов’язки людей», яку провів юрисконсульт юридичної групи Широківського виправного центру № 75 Андрєєва Анастасія Ігорівна. А лейтенант внутрішньої служби Купінська Валентина Олександрівна – старший інспектор з виховної та соціально-психологічної роботи з персоналом сектору по роботі з особовим складом ШВЦ-75 провела лекцію «Профорієнтація учнів старших класів».

        10 грудня вчитель історії та правознавства в рамках Тижня права провела правовий тренінг «Як не стати жертвою злочину». Було розгляну як уникнути небезпеки стати жертвою злочину, як діяти у небезпечній ситуації та знаходити правильний шлях виходу із таких ситуацій.

             9 грудня вчитель історії та природознавства Ковальова Т. В. разом з учнями провела єдиний урок «Сьогодні дитина – завтра народ». Учні переглянули відеоролик «Ти маєш право» та презентацію «Чи можна було б жити в суспільстві та не виконувати правил і законів проживання в ньому».Обговоривши всі питання, діти зробили висновки, що не можна жити в суспільстві без дотримання правил і законів. Наприкінці заходу переглянули мультфільм для дітей на правову тему.

      9 грудня вчитель історії та правознавства Ковальова Т. В. в рамках Тижня права провела загальношкільну лінійку «Право дитини». Учні виступили з доповідями про права дітей. Було заслухано витяги з Конвенції про права дітей.

       6 грудня у школі було проведено цикл виховних заходів, присвячених Дню захисника Вітчизни. Під керівництвом вчителя фізичної культури Бейчук Т. О. серед учнів 1 – 6 класів були проведені змагання «Нумо, хлопці!», де хлопці показали свою спритність, активність та фізичну силу. Дівчата привітали хлопців зі святом віршами, піснями та дарунками.

       3 грудня керівником Комендяк А. Е. та членами гуртка «Школа проти СНІДу» у школі було проведено виховний захід «Обери життя» до Дня взаємопорозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД. Класні керівники та класоводи провели виховні години та бесіди, присвячені Дню боротьби зі СНІДом.

    2 грудня до Дня інвалідів у школі було проведено виховні години і бесіди, де учні були ознайомлені з життям і проблемами інвалідів в Україні та світі. Було переглянуто і обговорено фільм «Цирк метеликів», де йшлося про перемогу над труднощами молодого американця Ніка Вуйчіча.

   Учениця 1 класу Шатрай Аліна взяла участь у конкурсі комп’ютерної графіки та анімації та зайняла І місце в номінації «Комп’ютерна графіка» серед учнів молодшої вікової групи.

 

Вітаємо переможницю!