24 вересня учні школи відвідали Дніпропетровський Національний музей ім.. Д. І. Яворницького та побачили діораму «Битва за Дніпро».

      20 вересня в школі пройшов Єдиний урок мужності до Дня партизанської слави на тему «Велич народного подвигу». Класні керівники та класоводи ознайомили учнів про дітей 12-річного віку, які приймали участь у боротьбі проти ворога.

          У рамках відзначення Дня фізичної культури, олімпійського тижня та олімпійського уроку 13 вересня в школі було проведено Єдиний день ранкової зарядки, участь в якій прийняли всі учні школи.

     У рамках Олімпійського тижня 13 вересня в школі було проведено День здоров’я.

       12 вересня в школі пройшли змагання з футболу серед учнів школи під керівництвом вчителя фізичної культури Бейчук Т. О.

      10 вересня в рамках Олімпійського тижня пройшли шкільні змагання з волейболу між учнями 7-11 класів.

        9 вересня у школі розпочався Олімпійський тиждень на тему: «Історія – є. Майбутнє - твоє». Під цим гаслом було проведено Всеукраїнський олімпійський урок, що підготувала вчитель фізичної культури Бейчук Т. О.

        6 вересня провідний спеціаліст ЦСССДМ Кращенко Ю. О, інспектор КВІ Скорик В. С. та оперативно уповноважений КМСД Карєтова Є. М. провели профілактичну лекцію на тему: «Формування ЗСЖ, профілактика паління, наркоманії, алкоголізму, ВІЛ/СНІД, попередження асоціальних проявів серед підлітків, запобігання торгівлі людьми. Законність і порядок. Профілактика правопорушень серед неповнолітніх»

      2 вересня в школі пройшов Урок мужності. Було продемонстровано відеофільм «Форсування Дніпра».

        2 вересня в школі пройшов перший урок, присвячений 200-річчю з Дня народження Т. Г. Шевченка. Учні школи ознайомилися з біографією великого Кобзаря, його творчістю. Були озвучені найвідоміші його вірші.

       1 вересня у школі відбулося урочисте відкриття музейної кімнати «Світлиця» новому приміщенні. Червону стрічку урочисто розрізали перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Бабенко та начальник ШВЦ – 75 Володимир Цівка. На відкритті були присутні гості адміністрація школи, вчителі та люди, що доклали зусиль по створенню музею. Завідуюча музейною кімнатою Сулімовська Ольга Іллівна провела коротку екскурсію музеєм для всіх відвідувачів та показала головні його експозиції.

       1 вересня у школі відбулося свято Першого Дзвоника «Здраствуй, школо!». Були присутні гості: начальник ШВЦ – 75 Володимир Цівка та перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Бабенко. Вони привітали учнів, вчителів, батьків та гостей зі свято і побажали успіхів у здобутті знань. Учні першого класу отримали в подарунок портфелі від Миколи Іщенка. Свято пройшло в дружній, веселій атмосфері, сповнене посмішками та квітами.