29 березня у Водянській школі пройшло засідання атестаційної комісії, на якому було заслухано характеристики вчителів, що атестуються, їх досвід роботи та ухвалено відповідні рішення щодо присвоєння категорій.

        28 березня у Водянській школі пройшов творчий звіт вчителів, що атестуються у 2012 – 2013 н.р.

         27 березня учні Водянської школи прийняли участь у марафоні «Діти єднають Україну», що проходив на базі Широківської СЗШ № 2. Учні виступили в номінаціях «вокал», «декоративно-ужиткове мистецтво», «образотворче мистецтво».

      Учень 10 класу Данілащук Олександр зайняв ІІІ місце в районних змаганнях з авіамодельного спорту серед учнівської молоді в категорії планера «Дельта».

 

Вітаємо переможця!

      Учень 10 класу Данілащук Олександр зайняв І місце у районному турі конкурсу учнівської молоді «Дніпропетровщина – регіон лідер» у номінації «Література». Його роботу направлено на обласний тур конкурсу.

 

Вітаємо переможця!

     За підсумками районного конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій «Комп’ютерна перлинка» ІІ місце зайняв учень 7 класу Голіков Артем. Він візьме участь в обласному етапі конкурсу, що відбудеться 29 березня 2013 року на базі Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді.

 

Вітаємо переможця!

     13 березня в школі відбувся виступ агітбригади «БЕМС» на тему «Молодь за здоровий спосіб життя», підготовлений членами гуртка «Школа проти СНІДу» під керівництвом керівника гуртка Комендяк А. Е.

         З 4 по 11 березня у Водянській школі пройшов тиждень , присвячений дням пам’яті Т. Г. Шевченка. Учні початкових класів брали участь у конкурсі малюнків за творами Шевченка. Старшокласники розгадували кросворди, вікторини. Конкурс читців відкрив нові таланти. Переможців нагороджено грамотами.

         7 березня у школі відбулося свято, присвячене Міжнародному жіночому дню 8 Березня «Її величність – Жінка!», яке підготувала Шатрай М. К. з учнями школи. На святі були присутні мами, бабусі, вчителі та учні. Багато теплих слів і побажань висловили чоловіки на їх адресу.

     6 березня Водянська школа взяла участь у районній виставці «Жіноча краса мовою квітів», яка відбувалася в будинку культури. Школу було нагороджено дипломом за участь у виставці.

      В районному конкурсі інформаційних технологій учнівської молоді «Мікроша», що проходив у районному Будинку дитячої творчості, в номінації «Офіс» ІІ місце зайняв учень 9 класу Карєлов Андрій, а в номінації «Web-дизайн» ІІІ місце - учень 10 класу Данілащук Олександр.

Вітаємо переможців!

          1 березня у 8 класі відбулася година спілкування на тему «Хочеш бути щасливим – будь ним!». В ході спілкування з учнями класний керівник Шатрай М. К. ознайомила із духовними та історичними надбаннями народу, розширила розуміння поняття «щастя» та виховувала почуття доброти, чуйності, поваги до своїх батьків, старших людей. Переглянули відеоролик «Щастя поряд».